KONST / Litografier / Färglitografi 14024070
nr 1402 4070
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Marin. Signerad, numrerad 123/250. Motivet: 56x44, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:21:36
3/6 21:33:36
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth